TARIMSAL OTOMASYON SİSTEMLERİ

TARIMSAL OTOMASYON SİSTEMLERİ

TARIMSAL OTOMASYON SİSTEMLERİ

Günümüz koşullarında işçilik, enerji ve zaman tasarrufu sağlamak, üretim maliyetini düşürmek, insan faktörünü azaltmak ve hata payını minimuma indirmek için TARIMSAL OTOMASYON SİSTEMLERİ yatırımlarınıza rekabetçi fırsatlar sağlar.

Firmamız AR-GE birimi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda rekabet gücünüzü arttıracak TARIMSAL OTOMASYON SİSTEMLERİ geliştirir. Bunlardan bazıları;

  • GGWifiOne: Solar enerji ile çalışan, kablosuz iletişim sistemi sayesinde arazinin neresinde olursanız olun valflerinizi yalnızca bir parmak dokunuşu ile yönetebilmenizi sağlar. Sistem, kablolamaya ihtiyaç duymadığı için çok zor arazi koşullarında size kolaylık sağlar ve cepten, tabletten ya da merkezi bilgisayardan kontrol edilebilir.
  • GG-cp: Elma İçkurdu (Cydia pomonella) zararlısı ile daha etkin, ekonomik, minimum pestisit kullanımı ve zamanında mücadele için geliştirdiğimiz GG-cp, bölgesel iklim verilerini tarayarak “yapay zeka” sayesinde zararlıyı teşhis eder ve sizlere en uygun ilaçlama zamanını bildirir.
  • GG-sc: Elma Karaleke (Venturia inaequalis) hastalığına karşı en doğru zamanda müdahale esasına dayanan yöntem, arazinize özel iklim verilerini kullanarak çevreci ve ekonomik mücadele imkanı sağlar. Sistem, enfeksiyon koşulları oluştuğunda kullanıcıya GSM operatörü vasıtasıyla uyarı gönderir. Böylece dakikaların önemli olduğu Karaleke mücadelesinde sizin yerinize arazinin kontrolünü yapar.
  • GG-meteo: Sistem, arazinize ait iklim verileri (sıcaklık, nem, rüzgar, don vb.) kaydeder ve kullanıcının uzaktan takibine imkan sağlar. Böylece iklim kaynaklı risklere karşı gerekli tedbirlerin alınması için hızlı operasyonu mümkün kılar.

Bir sorunuz veya özel bir teklife mi ihtiyacınız var?

Bize +90 246 311 4541 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.